www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
BAAGL ASTRONAUTICS – KOLEKCE PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SE NEDRŽÍ PŘI ZE
13. 12. 2019

Který kluk nesnil o tom, že bude slavným astronautem? S naší zbrusu novou kolekcí vyvinutou ve spolupráci se samotnou NASA si můžete proměnit sny ve skutečnost.

Prostě jdeme s dobou! Lety do vesmíru a zájem o meziplanetární cestování jsou opět v kurzu. V naší kolekci najdete pětici aktovek a batohů, které oslní jak vaše nejmenší, tak starší milovníky vesmíru.

Školní aktovka ZIPPY NASA vsází na módní kombinaci stříbrné, černé a modré doplněnou o stylové výšivky. Vyrobena je navíc z voděodolného materiálu, který vydrží i ty nejtěžší zkoušky každého malého rakeťáka či rakeťačky. Samozřejmostí jsou i vyztužená záda a praktické otevírání. V setu lze kromě aktovky pořídit i penál, sáček na obuv, desky na sešity a láhev na pití ve stejném designu.

Do vyšších tříd studenti ocení batoh z řady CUBIC NASA, kterému nechybí dvojbarevný přívěsek. Batoh je vyroben ze saténového nylonu. Tento jedinečný materiál batohu dodává originální vzhled a zároveň je velmi kvalitní. Součástí je i gumová svítilna, kterou studenti ocení především v zimních měsících. Stylový batoh můžete doplnit i stejně laděným penálem, svítícím sáčkem na obuv či peněženkou.

Kromě ryze školních batohů jsme se v této kolekci zaměřili i na ty volnočasové. Pokud ve vás sílí potřeba utéct ze zavedených stereotypů nebo se chcete na chvíli odpoutat od starostí současného světa, toto je kolekce přesně pro vás. Vybírat můžete ze dvou barev, a to ze zářivé oranžové a decentní černé. Oba batohy jsou vyrobeny z neoprenu, takže něco vydrží, a krásnou nášivkou odkazují na slavnou misi Apolla 11. Pokud chcete být na ulici opravdovou mezigalaktickou hvězdou, zkuste k batohu přidat i trendy ledvinku, se kterou můžete všemožně experimentovat.

Posledním zástupcem z kolekce Astronautics je reflexní stříbrný batoh REFLECTIVE ROLL TOP. Vhodný je především pro všechny, kteří sledují aktuální trendy a nebojí se vyjít z davu.

S kolekcí BAAGL ASTRONAUTICS máte vesmír na dosah ruky. Nebojte se vyrazit ke hvězdám!