www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
BAAGL KOLEKCE 2021 – INOVACE, ERGONOMIE A TRENDY DESIGN
19. 02. 2021

Ani jsme se nenadáli, a je tu zase ta milá povinnost představit vám, našim zákazníkům a fanouškům novou a inovativní kolekci BAAGL 2021. Letos jsme se s radostí vrátili k oblíbeným kolekcím SKATE, ZIPPY a CORE. Kromě toho si představíme dvě zbrusu nové kolekce SHELLY a ERGO.

Kolekce SKATE, určená pro starší školáky a školačky, má hned pět nových kousků. Mezi nejvýraznější novinky patří bezesporu žlutě laděný batoh STREET ART inspirovaný graffiti komunitou. Dále zde najdete nepřehlédnutelný FRESH – ozdobu každé lavice i zad, decentnější dvojici MOONGREY a poslední novinkou je pak klučičí batoh BLUELIGHT, který dělá čest svému pojmenování.

Ani kolekce ZIPPY letos nezůstává bez nového přírůstku. Do rodiny těchto stylových aktovek přibyl LENOCHOD. Kromě tradiční hebké kožešiny na vrchu aktovky k ní opět dostanete obal proti promočení a nechybí ani stylová peněženka. Celou výbavu můžete navíc doplnit o tematické doplňky ve stejném motivu.

Naši již dlouhodobě zavedenou řadu CORE asi nemusíme zdlouhavě představovat. Tento základní kámen celé kolekce nabízí vše, co máte na našich batozích rádi. Tedy ergonomii, nízkou hmotnost, reflexní prvky a spoustu dalších podružných vychytávek. Batohy CORE jsou dobrým řešením pro všechny, kdo hledají stylový batoh za přiměřenou cenu. Nově v ní najdete motivy STELLAR, MELOUN, HAVAJ, PAINTBALLTRIGO a GRAFFITO.

A na závěr si představíme pokrokové a jedinečné novinky. Pozornost byste měli s jistotou zaměřit především na odolné skořepinové aktovky SHELLY. Ty se honosí tělem z pevné výztuže, která funguje podobně jako krunýř. Standardem je i pokrokový zádový systém AIR ERGO ADJUSTABLE SYSTEM, líbivý doplněk v podobě elastické svítilny či chlupatého přívěsku a extra dárek uvnitř samotné aktovky. V této řadě nabízíme designové modely SPACE GAME a TUKAN.

Poslední zmínku si zaslouží naše nová řada ERGO vycházející ze starších aktovek KLASIK. Největší předností těchto úžasných aktovek je především unikátní magnetické zapínání Fidlock. K otevření aktovky postačí pouhé otočení přezky a uzavření aktovky probíhá díky magnetickému systému automaticky, bez nutnosti manuálního zapínání. V kolekci najdete čtyři motivy – CHAMELEON, KOALASPACE BATTLE a SKATEBOARD.

Naše nová kolekce je hravá, moderní a po všech stránkách komplexní. Tak zamiřte pro novou vytouženou aktovkou či batoh na www.baagl.cz.