www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
BAAGL POMÁHÁ – TERIBEAR KOLEKCE 2021
17. 12. 2021

S myšlenkou vytvořit unikátní kolekci, která nezaujme pouze kvalitním zpracováním a trendy designem, ale i silným příběhem, jsme koketovali již delší dobu. A protože dlouhá léta patříme mezi hrdé partnery Nadace Terezy Maxové, nemuseli jsme ideální námět hledat příliš dlouho. Cesta to byla trnitá, ale výsledek je o to lepší. Jak to celé dopadlo si můžete přečíst na následujících řádcích.


Hrdinou může být každý
Ovlivnit do jakých životních podmínek se děti rodí neumíme, ale rádi bychom pomohli těm, kterým osud vybral těžší karty. Proto jsme se spojili s Nadací Terezy Maxové dětem a stali se partnery projektu TERIBEAR, který dlouhodobě pomáhá zlepšovat podmínky života ohrožených dětí.
„Hrdinou může být každý“ je jednoduché a úderné heslo projektu TERIBEAR, které nás okouzlilo hned napoprvé. A pomoci může opravdu kdokoliv, například zapojením se do každoročního sportovně – charitativního happeningu Hýbejte se s TERIBEARem, jehož výtěžkem nadace adresně pomáhá opuštěným a znevýhodněným dětem.

Kolekce, co má smysl
Po měsících intenzivních příprav a inovování jednotlivých produktů byla celá TERIBEAR kolekce uvedena na trh s velmi pozitivními ohlasy ze strany nadace a velkým zájmem od samotných zákazníků.

Vlajkovou lodí kolekce je ergonomická školní aktovka s kožíškem, ale najdete v ní i stylové batohy, penály, svačinové boxy, sáčky na obuv nebo třeba tematické desky na sešity. Z každého prodaného produktu navíc nadace dostane pevně stanovenou částku, která jí dále umožňuje zajištění pomoci právě znevýhodněným dětem.

Všechny vybrané prostředky jsou primárně určeny na pomoc dětem vyrůstajícím v náhradní rodinné péči, zejména pak v pěstounské péči, ale také těm, kterým hrozí odebrání z rodiny a umístění do dětského domova. Projekt reaguje na aktuální situaci a též fakt, že si Česká republika drží smutné evropské prvenství v počtu dětí vyrůstajících mimo rodinu (na počet obyvatel).

Hlavním cílem spolupráce s Nadací Terezy Maxové dětem a samotného projektu TERIBEAR je snížení počtu dětí vyrůstajících v ústavní výchově a jejich úspěšný návrat domů.

Pomozte nám a především dětem i vy.

Celou limitovanou kolekci TERIBEAR x Baagl si můžete prohlédnout ZDE.