www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
BAAGL POPRVÉ NA VELETRHU V NORIMBERKU
29. 10. 2019

Původní česká značka BAAGL, výrobce certifikovaných aktovek, batohů a široké škály školních doplňků, se letos poprvé představila světové odborné veřejnosti na veletrhu Insights-X v Norimberku.

Norimberský veletrh má poměrně krátkou tradici, každým rokem však nabývá na významu. Je určen odborné veřejnosti a vystavovatelům z řad výrobců papírenských, kancelářských, psacích a školních potřeb. Každoročně jsou zde k vidění novinky a trendy pro nadcházející rok. Ve dnech 9.–12. 10. se tu představila také značka BAAGL se svou kolekcí pro rok 2020, která je nejen moderní, ale také plná inovací a zlepšení…
Rosteme s odvahou

Vyrůstej s odvahou – to je motto značky z portfolia společnosti PRESCO GROUP, v jehož duchu se BAAGL snaží navrhovat své produkty a také je prezentovat světu. Cílem značky je ale především podpořit v odvaze a sebevědomí děti. Proč? Protože nám na našich malých zákaznících záleží. Víme, že pokud budou zdravě sebevědomí, budou si umět stát za svým, budou mít odvahu zkoušet nové věci i chybovat, budou v životě spokojení.
Náš tým se rozhodně nebojí výzev: neustále přichází s novými nápady, miluje moderní design, sleduje trendy a přitom pečlivě dbá na funkčnost, kvalitu, ergonomii a především zdraví zákazníků. Díky tomu se každoročně zrodí nová, ještě lepší a „vychytanější“ kolekce.

Kvalitní standard i inovace

Osvědčeným standardem tašek značky BAAGL už tradičně jsou:
•    lehká konstrukce s podpůrnými body v kritických oblastech
•    vyztužená, ergonomicky tvarovaná záda
•    posuvný zádový systém
•    dostatečně široké, snadno nastavitelné popruhy
•    dostatek reflexních ochranných prvků
•    chytrá organizace
•    snadné otevírání
•    lehce omyvatelný a udržovatelný povrch

V kolekci pro rok 2020 jsme se navíc zaměřili na konstrukční změny organizéru některých aktovek, kde přibyly například karabina na klíče či speciální kapsička na telefon, a dále na zpevnění dna a výměnu ochranných plastových prvků na dně batohů za gumové pro lepší odolnost.
Novinkou jsou i vizuální změny. Už žádná šedá záda, ale pěkně barevná: fialová, modrá nebo černá, z měkkého soft touch materiálu s menšími oky pro lepší cirkulaci vzduchu.

Rozšířili jsme také doplňkový sortiment produktů, a to o papírové jumbo boxy se silnějším hřbetem, ultra lehké plastové desky na zip, díky nimž se uleví dětským zádům, menší studentské penály, dvoupatrové penály, bloky s aplikacemi (plyšové, s flitry, nášivkami…), silikonová fashion pouzdra na školní potřeby a různé drobnosti, samolepky na batoh či nové přívěsky (třeba kovový skate na klíče).

Kolekce budoucnosti

Stejně jako řada výše zmíněných vychytávek a inovací zaujala na mezinárodním veletrhu Insight-X naše nová kolekce, kterou jsme vyvinuli ve spolupráci s NASA. V kosmické kolekci, jejíž součástí je řada doplňků, z nichž doslova přechází zrak, najdete vedle aktovky, batohu, sáčku na obuv, penálu nebo desek na sešity také stylový přívěsek, stříbrný blok, láhev na pití, ledvinku či jedinečný batoh z neoprenu.
Bez povšimnutí nezůstaly ani nepřehlédnutelné batohy pro odvážné školačky FUN Unicorn s reverzními flitry nebo FUN Love s holografickou fólií. Za zmínku stojí rovněž zajímavý koncept nové kolekce: batohy pro studenty i dospělé z recyklovaného polyesteru v moderním designu.

Zlepšovat, inovovat a posouvat se hodláme i nadále – samozřejmě s odvahou!