www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 500 Kč
Vrácení do 30 dnů
BAAGL PRO VAŠE ZÁDA
28. 08. 2020

Zajímá vás, co skrývá pod názvem ERGO ADJUSTABLE SYSTÉM? Rádi vám to vysvětlíme na následujících řádcích.

Aktovky a batohy Baagl jsou vyvíjeny s důrazem na správné držení těla, odolnost a vysokou efektivitu odvětrávání. Fyzioterapeuti se shodují, že, důležitou součástí školních aktovek či batohů je propracovaný systém zádového polstrování, které umožňuje neustálé proudění vzduchu a snižuje tak pocení na minimum.

Pojďme se tedy blíže podívat na námi vyvinuté zádové systémy.

ERGO ADJUSTABLE SYSTEM

Ergonomicky tvarovaná záda s posuvným zádový systémem umožňující snadné přizpůsobení se různé délce zad dítěte. Správné proudění vzduchu zajišťují pěnové výztuže s povrchem ze 3D síťoviny a systémem vzdušných kanálků. Vzdušný proud mezi jednotlivými polštářky na zádech velice efektivně odvětrává záda. Modely s ERGO ADJUSTABLE systémem jsou navrženy tak, aby unesly těžší náklad při maximalizaci stability a rozložení váhy díky přidanému zesílení mezi pěnovými vrstvami.
Mezi aktovky s tímto zádovým systémem patří například řady ZIPPY či KLASIK.  

AIR ERGO ANATOMIC SYSTEM

Ergonomicky tvarovaná záda s prodyšným zádovým systémem umožňující perfektní přizpůsobení se zádům dítěte. Oproti ERGO ADJUSTABLE systému mají prodlouženou zádovou konstrukci a jsou vhodné především pro žáky od 130 cm výšky. Správné proudění vzduchu zajišťují pěnové výztuže s povrchem ze 3D síťoviny a systémem vzdušných kanálků. Vzdušný proud mezi jednotlivými polštářky na zádech velice efektivně odvětrává záda. Modely s AIR ERGO ANATOMIC systémem jsou navrženy tak, aby unesly těžší náklad při maximalizaci stability a rozložení váhy díky přidanému zesílení mezi pěnovými vrstvami. Tento zádový systém najdete u našich batohů KLASIK.