www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
BAAGL PRO VAŠE ZÁDA
28. 08. 2020

Zajímá vás, co skrývá pod názvem ERGO ADJUSTABLE SYSTÉM? Rádi vám to vysvětlíme na následujících řádcích.

Aktovky a batohy Baagl jsou vyvíjeny s důrazem na správné držení těla, odolnost a vysokou efektivitu odvětrávání. Fyzioterapeuti se shodují, že, důležitou součástí školních aktovek či batohů je propracovaný systém zádového polstrování, které umožňuje neustálé proudění vzduchu a snižuje tak pocení na minimum.

Pojďme se tedy blíže podívat na námi vyvinuté zádové systémy.

ERGO ADJUSTABLE SYSTEM

Ergonomicky tvarovaná záda s posuvným zádový systémem umožňující snadné přizpůsobení se různé délce zad dítěte. Správné proudění vzduchu zajišťují pěnové výztuže s povrchem ze 3D síťoviny a systémem vzdušných kanálků. Vzdušný proud mezi jednotlivými polštářky na zádech velice efektivně odvětrává záda. Modely s ERGO ADJUSTABLE systémem jsou navrženy tak, aby unesly těžší náklad při maximalizaci stability a rozložení váhy díky přidanému zesílení mezi pěnovými vrstvami.
Mezi aktovky s tímto zádovým systémem patří například řady ZIPPY či KLASIK.  

AIR ERGO ANATOMIC SYSTEM

Ergonomicky tvarovaná záda s prodyšným zádovým systémem umožňující perfektní přizpůsobení se zádům dítěte. Oproti ERGO ADJUSTABLE systému mají prodlouženou zádovou konstrukci a jsou vhodné především pro žáky od 130 cm výšky. Správné proudění vzduchu zajišťují pěnové výztuže s povrchem ze 3D síťoviny a systémem vzdušných kanálků. Vzdušný proud mezi jednotlivými polštářky na zádech velice efektivně odvětrává záda. Modely s AIR ERGO ANATOMIC systémem jsou navrženy tak, aby unesly těžší náklad při maximalizaci stability a rozložení váhy díky přidanému zesílení mezi pěnovými vrstvami. Tento zádový systém najdete u našich batohů KLASIK.