www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 199 Kč
Vrácení do 30 dnů
HARRY POTTER KOUZLÍ S BAAGLEM!
11. 11. 2022

Také máte doma školáka, jenž čeká na svůj dopis z Bradavic? Přeneste se s námi do jedinečného světa čar a kouzel a objevte unikátní kolekci inspirovanou nejúspěšnější knižní ságou o mladém čaroději Harrym Potterovi.

Ve spolupráci se slavným filmovým studiem Warner Bros, které všech sedm dílů knihy převedlo na filmová plátna, jsme pro vás vytvořili jedinečnou kolekci školních potřeb, která vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo někdy snil o cestě do Bradavic.

Mezi atraktivními motivy najdete Hedviku, fantastická zvířata, relikvie smrti, bradavický hrad i jeho populární kolej Nebelvír. Vybírat můžete hned z několika typů ergonomických aktovek a batohů, například řady Skate, Core nebo Zippy. Novinkou pak jsou originální batohy vhodné pro děti od tří let.

Ke každému batohu je možné pořídit další produkty ve stejném designu a sladit jej s penálem, sáčkem na obuv a jinou výbavou. Nechybí třeba praktické peněženky pro malé i větší školáky.

Probuďte v dětech fantazii a nechte je snít o tajuplném světě plném dobrodružství, odvahy a o síle přátelství. S BAAGLem to půjde snadno. Kompletní nabídku naleznete na našem e-shopu www.baagl.cz nebo ve značkové prodejně BAAGL na Praze 8.

S výběrem i nastavením aktovky či batohu vám rádi poradíme. Balíčky doručujeme do druhého dne prostřednictvím letaxové sítě GLS.
Za celý tým BAAGLu kouzelné Vánoce a mnoho nadšených školáků.