www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
JE TO TADY! BAAGL PŘEDSTAVUJE KOLEKCI 2020
27. 01. 2020

Doba dohadů a spekulací pominula a je načase představit novou a neopakovatelnou kolekci BAAGL 2020. Kromě naší exkluzivní spolupráce s NASA, o které si můžete přečíst TADY, jsme letos opět vsadili na osvědčené série CUBIC, SKATE, ZIPPY a FUN.

Oblíbenou kolekci CUBIC jsme tentokrát rozšířili o nepřehlédnutelný růžový klenot ABSTRACT, který je navíc obohacen o stylový přívěsek na klíče. Pro děvčata, která preferují méně výrazné vzory, je tu batoh TENISKY laděný do černa. Chlapeckou část školáků pak určitě potěší dvojice WARRIOR a NEON. První sází na agresivní zelenou, druhý pak na kombinaci modré a svítivě žluté. Ke všem batohům jsou samozřejmě dostupné i stylové doplňky ve stejném vzoru.

Kolekce SKATE, určená pro starší školáky, má také čtyři nové přírůstky. Nejvýraznější novinkou je bezesporu fialový batoh GALAXY. Dále zde nově najdete stylový TRIANGLE, který ozdobí každou lavici, do modra laděný batoh SKATE STRUKTURY a poslední novinkou je čtverečkovaný batoh SKA připomínající šachovnici.

Ani kolekce ZIPPY nezůstává pozadu. Každý malý rošťák si může vybrat mezi ZIPPY SPORT a ZIPPY PANTER. SPORT je decentní modrá aktovka s praktickou peněženkou, PANTER zaujme zelenou a výrazným obrázkem stejnojmenné šelmy. Po bok školního setu DOGGIE pak přibyl nový motiv PANDA. Kromě hebké kožešiny k němu opět dostanete obal proti promočení a nechybí ani stylová peněženka. Kolekci završuje sen každé malé dámy. Pestrobarevná aktovka DUHA s jednorožcem.

Do netradiční a zářivé kolekce FUN jsme přidali také jednu novinku. Nepřehlédnutelný růžový batoh BFF, se kterým se vaše ratolest blýskne nejen na školních chodbách, ale i ve víru městské džungle.

A na závěr nesmíme zapomenout ani na novinky v kolekci KLASIK. Čtveřice nejčerstvějších aktovek má kromě správné ergonomie a řady vychytávek také krásný design. Vybírat můžete mezi exotickým PAPOUŠKEM, výraznými KVĚTINAMI anebo si vás získají spíše HASIČI či TRUCK? U batohů do vyšších tříd je pak výběr ještě větší. Aktuální trendy ctí trio LAMY, BOHO a JUNGLE určené především mladým dámám. Králové školních tříd pak mohou volit mezi batohy LÁVA, MAGION a FOTBAL.

Naše nová kolekce je komplexní, moderní a hravá. Tak hurá za vytouženou aktovkou či batohem na www.baagl.cz!