www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
KVALITA ZA ROZUMNOU CENU? AKTOVKA ZIPPY JE TREFOU DO ČERNÉHO!
18. 05. 2021

Sháníte pro své dítě kvalitní, cenově dostupnou aktovku, ale jste trochu ztraceni v široké nabídce produktů? Pak dejte na názor odborníků. Naše aktovka z kolekce ZIPPY se stala vítězem srovnávacího testu nezávislého portálu Arecenze.cz v kategorii cena/výkon. Jaké benefity nabízí? Čtěte!

Nástup do školy je pro každé dítě velkou událostí, a pokud máte doma budoucího školáčka, je pro vás možná výběr aktovky a dalších školních pomůcek právě teď tématem číslo jedna. Každý rodič chce pro své dítě pochopitelně to nejlepší, a tak správná aktovka musí splňovat řadu kritérií. Kromě barvy a motivu, které by se měly líbit dětem, je důležitá také hmotnost, ergonomie, nastavitelnost popruhů a další parametry umožňující zdravý růst. V neposlední řadě pak hraje roli i rozumná cena. Skvělou zprávou je, že naše kolekce aktovek ZIPPY splňuje všechna výše zmíněná kritéria!

Mezi nejdůležitější přednosti aktovky ZIPPY zařadily redaktorky portálu Arecenze.cz především dokonalé ergonomické vlastnosti: „Při výběru školní tašky je potřeba klást důraz hlavně na její ergonomii. V tomto směru nemusíte mít u aktovky ZIPPY obavy. Má ergonomicky tvarovaná záda, zpevněné dno a popruhy nastavitelné shora a zespodu, tedy všechny předpoklady pro to, aby na záda vašeho dítěte padla jako ulitá.“ Oceněny byly dále důmyslné bezpečnostní prvky: „(…) nechybí reflexní prvky zepředu, z boku i na popruzích.“

Kvalitu aktovky rovněž prokázal test provedený Institutem pro testování a certifikaci Zlín. Kladné hodnocení jí připadlo i díky voděodolnému materiálu, který se hodí zejména v nepříznivém počasí. Nízká hmotnost a menší rozměr aktovky pak byly vyzdvihnuty spolu s dalšími benefity, díky kterým je vhodná i pro drobnější prvňáčky. „Taška je vhodná pro první a druhou třídu, tomu odpovídají i její rozměry.“

Podle portálu Arecenze.cz nemá aktovka ZIPPY žádný zásadní nedostatek. Také z hlediska uspořádání splňuje vše potřebné, a díky speciálnímu otevírání je navíc její obsah dítěti lépe přístupný z lavice. „Aktovka BAAGL ZIPPY v sobě pojí skvělý design a přesvědčivé vlastnosti za poměrně přívětivou cenu. Mezi zajímavé prvky tohoto modelu patří především originální otevírání, vnitřní organizér nebo relativně nízká hmotnost,“ uvádí portál.

Celou recenzi a podrobnější informace najdete na  https://www.arecenze.cz/skolni-batohy/baagl-zippy/. Neváhejte a objevujte všechny kvality aktovky ZIPPY v praxi!