0
BAAGL KOLEKCE 2021 – INOVACE, ERGONOMIE A TRENDY DESIGN

Ani jsme se nenadáli, a je tu zase ta milá povinnost představit vám, našim zákazníkům a fanouškům novou a inovativní kolekci BAAGL 2021. Letos jsme se s radostí vrátili k oblíbeným kolekcím SKATE, ZIPPY a CORE. Kromě toho si představíme dvě zbrusu nové kolekce SHELLY a ERGO.

Číst vícedoprava 19. 02. 2021
DESIGN JE ZÁKLAD

Design není pouhou estetikou produktu. Musí zlepšovat funkčnost, inovovat a činit produkt dostupnějším všem. Je to komplexní řešení produktu od materiálu přes konstrukci, ergonomii až po barvu zipu. Design by měl zároveň přinášet jisté sdělení. U nás v BAAGLU považujeme za hlavní, aby se děti cítili dobře, zdravě a vyrůstali s odvahou.

Číst vícedoprava 22. 01. 2021
GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC

Vánoce jsou pomalu za dveřmi a my jsme si pro vás připravili přehled důležitých termínů, aby k vám dárky z našeho eshopu dorazily do Štědrého dne.

Číst vícedoprava 14. 12. 2020
VELKÁ MIKULÁŠSKÁ SOUTĚŽ

Tu největší a nejlepší mikulášskou nadílku letos naděluje BAAGL a Centropen.

Číst vícedoprava 05. 12. 2020
PODZIM MALUJE - INSPIRUJTE SE!

Je tu podzim – snad nejmalebnější roční období! Příroda hraje všemi barvami a z každé procházky venku si jí kousek můžeme donést domů. Spadané, krásně vymalované listy teď najdeme na každém rohu, stejně jako zajímavé větvičky, žaludy, kaštany nebo jiné podzimní plody. A víte, že to všechno může být skvělým lékem na nudu?

Číst vícedoprava 25. 11. 2020
MĚNÍME PLASTOVÉ LAHVE NA KVALITNÍ BATOHY

Myslet ekologicky a chovat se zodpovědně k životnímu prostředí je dnes přímo nutnost. To si dobře uvědomují miliony zákazníků po celém světě, kteří se začínají shánět po udržitelných alternativách nejrůznějších výrobků. Právě tomuto trendu vychází BAAGL vstříc kolekcí úžasných městských batohů RPET – vyberte si mezi nimi svého favorita!

Číst vícedoprava 15. 10. 2020