www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
JAK SPRÁVNĚ VYBRAT AKTOVKU? PORADILI JSME SE S FYZIOTERAPEUTKOU

Období prázdnin, které jsou prakticky za dveřmi, znamená pro mnohé rodiče také čas, kdy se začínají poohlížet po nové školní výbavě pro své dítko. A pokud máte doma budoucího prvňáčka, je otázka správného výběru aktovky či batohu jistě klíčová.

Číst vícedoprava 11. 07. 2022
PŘIPRAVTE SE NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK UŽ PŘED PRÁZDNINAMI!

Jak děti správně namotivovat, aby po prázdninách zvládly plynulý přechod do školních lavic? Na co je připravit? A jak je podpořit v tom, aby vykročily do dalšího školního roku s odvahou? Inspirujte se...

Číst vícedoprava 30. 06. 2022
JAK JINAK OSLAVIT DEN ZEMĚ NEŽ KOLEKCÍ EARTH?

Navzdory alarmujícím zprávám o množství produkovaného odpadu, tajících ledovcích a vymírajících živočišných druzích se chování populace na planetě Zemi razantním způsobem nemění. Studie předpokládají, že již v roce 2050 bude v oceánech více plastů než ryb. BAAGL bere tyto hrozby vážně, proto jsme si jako jedno ze svých poslání stanovili šíření povědomí o dané problematice. V rámci svých snah mj. podporujeme recyklaci PET láhví – tak se také zrodila nová kolekce eARTh!

Číst vícedoprava 22. 04. 2022
VÍTE, KOLIK TEKUTIN BY VAŠE DÍTĚ MĚLO BĚHEM DNE VYPÍT?

Připravili jsme pro vás několik rad, jak na zdravý pitný režim vašich dětí. Ačkoli voda neobsahuje téměř žádné živiny, je její příjem zcela zásadní pro správné fungování organismu, a to zejména u dětí. Tělo dítěte je totiž v porovnání s dospělým tvořeno větším podílem vody, a proto i 10% dehydratace může způsobit vážné zdravotní komplikace. Dodržování adekvátního pitného režimu by tedy mělo být nedílnou součástí zdravé výživy dětí.

Číst vícedoprava 15. 04. 2022
ZÁPISY JSOU TADY

Zápisy do prvních tříd jsou v plném proudu. Pojďte si s námi zasoutěžit. Správně načasovaný start je stěžejním faktorem budoucího vztahu dítěte k učení, potažmo školních úspěchů či neúspěchů. A abychom vám tuto novou výzvu zpříjemnili, tak si zasoutěžíme o aktovky z kolekce NASA.

Číst vícedoprava 30. 03. 2022
BAAGL KOLEKCE 2022 - SVĚŽÍ, NEOKOUKANÁ A VELMI STYLOVÁ

Rok se s rokem sešel a je načase představit naši novou a posledními trendy nabitou kolekci BAAGL 2022. I tentokrát jsme se s radostí vrátili k úspěšným kolekcím SKATE, ERGO, SHELLY či CORE. Novinky hlásí také nejroztomilejší řada ZIPPY. A kromě toho pro vás máme i několik překvapení ukrytých v následujících řádcích.

Číst vícedoprava 07. 02. 2022