0
TIPY CO DĚLAT DOMA S DĚTMI - VÝTVARKA

Co takhle si pořádně provětrat hlavu? Pravda, současná situace tomu zrovna moc nepřeje… Ale jsou činnosti, při kterých se přece jen dá krásně relaxovat i doma. Člověk se díky nim může vyjadřovat, léčit, odreagovat se – zrovna tak jako třeba díky cvičení. Řeč je o výtvarných činnostech.

Číst vícedoprava 06. 04. 2020
TIPY CO DĚLAT DOMA S DĚTMI - KVÍZY

TIP č. 2 - KVÍZY

Už máte přečtené všechny knížky z knihovničky, dohrané všechny společenské hry a postavené všechny stavebnice, které jste doma našli? Pak je nevyšší čas dodat vám další porci chytré zábavy pro celou rodinu.

Číst vícedoprava 01. 04. 2020
TIPY CO DĚLAT DOMA S DĚTMI

TIP č.1 – ČTENÍ (1.část)

Je vám dlouhá chvíle? Máte pocit, že už sedíte moc dlouho doma na zadku? Za dobrodružstvím se ale nemusíte vydávat nijak daleko… dost možná stačí urazit pár kroků ke knihovničce a vybrat si tu správnou knížku. A otevře se vám úžasný nový svět – třeba doma v pokoji!

Číst vícedoprava 23. 03. 2020
JSME TU PRO VÁS!

Vážení zákazníci,


Číst vícedoprava 16. 03. 2020
BAAGL SE POPRVÉ PŘEDSTAVÍ NA KNIŽNÍM FESTIVALU V OSTRAVĚ!

Potkáme se i s vámi? Náš stánek 1154 bude kromě batohů a aktovek jako tradičně plný diářů, notesů a přibalíme i nějaké to překvapení.

Číst vícedoprava 26. 02. 2020
JE TO TADY! BAAGL PŘEDSTAVUJE KOLEKCI 2020

Doba dohadů a spekulací pominula a je načase představit novou a neopakovatelnou kolekci BAAGL 2020. Kromě naší exkluzivní spolupráce s NASA, o které si můžete přečíst TADY, jsme letos opět vsadili na osvědčené série CUBIC, SKATE, ZIPPY a FUN.

Číst vícedoprava 27. 01. 2020

Newsletter

Novinky a akční nabídky jen do vaší schránky!