0
INVENTURA SKLADU

Vážení zákazníci, ve dnech 12.2. 2019 – 15.2. 2019 proběhne inventura centrálního skladu. V tomto období nebudeme moci odesílat vaše objednávky. Provoz skladu bude zahájen v pondělí 18. 2. 2019.

Číst vícedoprava 05. 02. 2019
BAAGL SHOWROOM

Potřebujete poradit s výběrem správné aktovky pro vaše nejmenší? Zajímají vás aktuální trendy a chcete se dozvědět, čím jsou naše batohy unikátní?

Číst vícedoprava 15. 09. 2018
BAAGL A TERIBEAR HÝBE PRAHOU!

Čtvrtý ročník sportovně - charitativní akce Teribear hýbe Prahou je na svém startu a BAAGL je jejím hrdým partnerem!

Číst vícedoprava 06. 09. 2018
ROZHOVOR S DAROU ROLINS

Daru Rolins známe především jako fenomenální zpěvačku a výbornou tanečnici. Svůj cit pro módu a kreativitu ukázala již také při navrhování oblečení nebo nábytku a své fanoušky motivujeme prostřednictvím originálního diáře. Ale i tentokrát nás dokázala překvapit a navrhla společně se svou dcerou Laurou řadu školních potřeb PRAY FOR LOVE. A jaká byla Dara školačka? To a mnohem víc se dozvíte v našem rozhovoru.

Číst vícedoprava 03. 09. 2018
DARA ROLINS EXKLUZIVNĚ PRO ZNAČKU BAAGL

Máte doma školáka a přemýšlíte, jakou školní aktovku mu pořídit? Značka BAAGL nelenila a na rok 2018 přichází se zbrusu novou kolekcí školních aktovek a batohů. A nejen to! Navíc můžete pořídit svému školákovi kompletní výbavu dalších školních potřeb, a to v motivech jak pro holky, tak i pro kluky. A co speciálního si BAAGL ještě připravil? Loni vznikla spolupráce mezi BAAGLEM a známou zpěvačkou Darou Rolins, která společně s dcerou Laurou navrhla svoji vlastní kolekci s názvem DARA & LOLA PRAY FOR LOVE. Využijte slevový kód na novou kolekci značky BAAGL! Udělejte radost svým nejmenším a nakupte nyní výhodněji.

Číst vícedoprava 05. 06. 2018
JAK VYBRAT SPRÁVNĚ ŠKOLNÍ AKTOVKU?

Nástup do školy je pro každého malého školáka velkou událostí, a pokud máte doma jednoho i vy, je pro vás výběr aktovky a dalších školních pomůcek tématem číslo jedna. Jak správně vybrat? Jak se zorientovat v široké nabídce na trhu? Která kritéria jsou při výběru zásadní? Pro své dítě chceme jen to nejlepší, bereme v úvahu, aby se školákovi aktovka líbila, ale především aby splňovala všechny předpoklady a normy pro každodenní používání ze zdravotního hlediska. Kromě barvy a motivu na aktovce či batohu musíme vybírat i podle hmotnosti, ergonomie, nastavitelnosti popruhů, tak aby nemohlo dojít ke špatnému vývoji dětské páteře, který by mohl vyústit v bolesti zad, hlavy, únavu nebo v závažnější problémy. Výběr aktovky by se neměl podceňovat, protože ji bude váš školák nosit 5 dní v týdnu. Máme pro vás pár rad a tipů, jak při výběru postupovat.

Číst vícedoprava 15. 05. 2018

Newsletter

Novinky a akční nabídky jen do vaší schránky!