0
OTÁZKY A ODPOVĚDI

V tomto článku Vám přínáší odpovědi na otázky, které nám nejčastěji zasíláte.

Číst vícedoprava 21. 08. 2019
MOJE BAAGL LÁHEV

BAAGL láhev je důležitou součástí kolekce školního sortimentu vytvořeného pro všechny moderní školáky.

Číst vícedoprava 08. 08. 2019
BAAGL DNY

Máte doma budoucího školáka a čeká vás výběr první aktovky? Nebo sháníte školní batoh a další školní potřeby? Nezoufejte, přineseme vám nejen spoustu inspirace, ale i mnoho výhodných nabídek. Každý měsíc pro vás připravíme zajímavou slevu na produkty z naší nové kolekce. Nečekejte dlouho, nabídka platí vždy v ten den pouze do půlnoci.

Číst vícedoprava 01. 08. 2019
ABC FESTIVAL – ZÁBAVA PRO VŠECHNY DĚTI A JEJICH RODIČE

Už tento víkend odstartuje druhý ročník akce pro celou rodinu: FESTIVAL ABC. Je to dvoudenní zábava v prostorách Národního zemědělského muzea v Praze na Letné a je určená pro všechny zvídavé děti a jejich rodiče. Tuto jedinečnou akci pořádá časopis ABC a čeká na vás spoustu hraní, různé sportovní aktivity ve vnitřních i venkovních prostorách muzea, vědecké experimenty, vědomostní úkoly a mnoho dalšího. Bude to zábava na celý den…stanete se na chvíli archeologem, herním vývojářem, kouzelníkem, naučíte se střílet z luku nebo procestujete svět trabantem. Pro všechny děti je připravena soutěžní trasa a 3x denně tombola o spousty zajímavých cen. Na pódiu časopisu ABC bude během celého festivalu probíhat pásmo zajímavých přednášek. Nezapomíná se ani na nejmenší, pro které je připravený speciální koutek se Sluníčkem a Mateřídouškou.

Číst vícedoprava 11. 04. 2019
INVENTURA SKLADU

Vážení zákazníci, ve dnech 12.2. 2019 – 15.2. 2019 proběhne inventura centrálního skladu. V tomto období nebudeme moci odesílat vaše objednávky. Provoz skladu bude zahájen v pondělí 18. 2. 2019.

Číst vícedoprava 05. 02. 2019
BAAGL SHOWROOM

Potřebujete poradit s výběrem správné aktovky pro vaše nejmenší? Zajímají vás aktuální trendy a chcete se dozvědět, čím jsou naše batohy unikátní?

Číst vícedoprava 15. 09. 2018

Newsletter

Novinky a akční nabídky jen do vaší schránky!