0
ABC FESTIVAL – ZÁBAVA PRO VŠECHNY DĚTI A JEJICH RODIČE

Už tento víkend odstartuje druhý ročník akce pro celou rodinu: FESTIVAL ABC. Je to dvoudenní zábava v prostorách Národního zemědělského muzea v Praze na Letné a je určená pro všechny zvídavé děti a jejich rodiče. Tuto jedinečnou akci pořádá časopis ABC a čeká na vás spoustu hraní, různé sportovní aktivity ve vnitřních i venkovních prostorách muzea, vědecké experimenty, vědomostní úkoly a mnoho dalšího. Bude to zábava na celý den…stanete se na chvíli archeologem, herním vývojářem, kouzelníkem, naučíte se střílet z luku nebo procestujete svět trabantem. Pro všechny děti je připravena soutěžní trasa a 3x denně tombola o spousty zajímavých cen. Na pódiu časopisu ABC bude během celého festivalu probíhat pásmo zajímavých přednášek. Nezapomíná se ani na nejmenší, pro které je připravený speciální koutek se Sluníčkem a Mateřídouškou.

Číst vícedoprava 11. 04. 2019
INVENTURA SKLADU

Vážení zákazníci, ve dnech 12.2. 2019 – 15.2. 2019 proběhne inventura centrálního skladu. V tomto období nebudeme moci odesílat vaše objednávky. Provoz skladu bude zahájen v pondělí 18. 2. 2019.

Číst vícedoprava 05. 02. 2019
BAAGL SHOWROOM

Potřebujete poradit s výběrem správné aktovky pro vaše nejmenší? Zajímají vás aktuální trendy a chcete se dozvědět, čím jsou naše batohy unikátní?

Číst vícedoprava 15. 09. 2018
BAAGL A TERIBEAR HÝBE PRAHOU!

Čtvrtý ročník sportovně - charitativní akce Teribear hýbe Prahou je na svém startu a BAAGL je jejím hrdým partnerem!

Číst vícedoprava 06. 09. 2018
ROZHOVOR S DAROU ROLINS

Daru Rolins známe především jako fenomenální zpěvačku a výbornou tanečnici. Svůj cit pro módu a kreativitu ukázala již také při navrhování oblečení nebo nábytku a své fanoušky motivujeme prostřednictvím originálního diáře. Ale i tentokrát nás dokázala překvapit a navrhla společně se svou dcerou Laurou řadu školních potřeb PRAY FOR LOVE. A jaká byla Dara školačka? To a mnohem víc se dozvíte v našem rozhovoru.

Číst vícedoprava 03. 09. 2018
DARA ROLINS EXKLUZIVNĚ PRO ZNAČKU BAAGL

Máte doma školáka a přemýšlíte, jakou školní aktovku mu pořídit? Značka BAAGL nelenila a na rok 2018 přichází se zbrusu novou kolekcí školních aktovek a batohů. A nejen to! Navíc můžete pořídit svému školákovi kompletní výbavu dalších školních potřeb, a to v motivech jak pro holky, tak i pro kluky. A co speciálního si BAAGL ještě připravil? Loni vznikla spolupráce mezi BAAGLEM a známou zpěvačkou Darou Rolins, která společně s dcerou Laurou navrhla svoji vlastní kolekci s názvem DARA & LOLA PRAY FOR LOVE. Využijte slevový kód na novou kolekci značky BAAGL! Udělejte radost svým nejmenším a nakupte nyní výhodněji.

Číst vícedoprava 05. 06. 2018

Newsletter

Novinky a akční nabídky jen do vaší schránky!