0
SVAČINOVÉ BOXY BAAGL A JEJICH VÝHODY

Není pochyb o tom, že svačina je důležitou součástí každého dne, a toho školního obzvlášť. Zajistí dětem přísun potřebné energie v ten správný čas, takže se pak mohou lépe soustředit na výuku a necítí se unavené ani po ní, kdy přichází čas na hraní s kamarády a další volnočasové aktivity. Nepostradatelným doplňkem školní výbavy je proto svačinový box – praktický, zdravý, a navíc ekologický způsob, jak žáčkům zabalit něco na zub!

 

Číst vícedoprava 25. 06. 2020
ZDRAVÁ ZÁDA NAŠICH DĚTÍ - TO JE, OČ TU BĚŽÍ!

„U značného procenta dětí školního věku se setkáváme s problémy s nesprávným držením těla, bolestmi hlavy, zad nebo kloubů. Jde o důsledky přílišné fyzické zátěže v období vývoje dětského těla, způsobené kromě jiného nesprávným nošením břemen v každodenním životě. Správný růst a formování těla dětí školního věku lze zajistit mimo jiné vhodným výběrem školní aktovky nebo batohu, které musejí splňovat určité požadavky, aby nedocházelo k nadměrnému jednostrannému zatěžování podpůrně-pohybového systému. Zejména je potřeba zajistit, aby svou konstrukcí a materiálem napomáhaly správnému držení těla. Důležité je zohlednit nejen hmotnost školní aktovky či batohu, ale i dbát na celkové rozmístění pomůcek, tak aby se největší zátěž rozložila rovnoměrně a neměla nežádoucí vliv na páteř dítěte,“ říká ortoped MUDr. Zdeněk Kopečný.

Číst vícedoprava 16. 06. 2020
S BAAGLEM SE V DAVU NEZTRATÍŠ!

Značka BAAGL tradičně sází na kvalitu, ale rozhodně se nebojí experimentovat! Chce být rozpoznatelná, neotřelá a snaží se pamatovat i na životní prostředí. Přišla proto s novou originální kolekcí city batohů vyrobených z recyklovaných PET lahví, které by jinak skončily jako odpad. Super stylové a zároveň ekologické – přesně takové jsou naše městské batohy RPET! Splňují všechno, co jen může člověk od takového zavazadla očekávat… Alespoň pokud chce být in.

Číst vícedoprava 10. 06. 2020
TIPY CO DĚLAT DOMA S DĚTMI - DOMÁCÍ UČENÍ

TIP č. 5 - DOMÁCÍ UČENÍ

Cestou domácího vzdělávání se dobrovolně vydala jen malá část rodin, najednou se ale týká všech rodičů a dětí! Přestože to vůbec není snadné, obavy nejsou na místě. Tady je pár jednoduchých tipů k lepšímu zvládání nenadálé situace:

Číst vícedoprava 05. 05. 2020
TIPY CO DĚLAT DOMA S DĚTMI - VAŘENÍ

TIP č. 4 - VAŘENÍ

Možná v současnosti při každodenním vaření zjišťujete, že vám docházejí nápady, co rodině připravit. I když víme, že receptů je všude hodně, rozhodli jsme se jich také pár nabídnout. Najdete u nás inspiraci na jednoduchá, rychlá, zdravá a chutná jídla, jejichž příprava vás bude určitě bavit! Vše připravuje a fotí BAAGL tým. Věříme, že vám bude chutnat tak jako nám…

Číst vícedoprava 20. 04. 2020
TIPY CO DĚLAT DOMA S DĚTMI - VÝTVARKA

TIP č. 3 - VÝTVARKA

Co takhle si pořádně provětrat hlavu? Pravda, současná situace tomu zrovna moc nepřeje… Ale jsou činnosti, při kterých se přece jen dá krásně relaxovat i doma. Člověk se díky nim může vyjadřovat, léčit, odreagovat se – zrovna tak jako třeba díky cvičení. Řeč je o výtvarných činnostech.

Číst vícedoprava 06. 04. 2020