0
MĚNÍME PLASTOVÉ LAHVE NA KVALITNÍ BATOHY

Myslet ekologicky a chovat se zodpovědně k životnímu prostředí je dnes přímo nutnost. To si dobře uvědomují miliony zákazníků po celém světě, kteří se začínají shánět po udržitelných alternativách nejrůznějších výrobků. Právě tomuto trendu vychází BAAGL vstříc kolekcí úžasných městských batohů RPET – vyberte si mezi nimi svého favorita!

Číst vícedoprava 15. 10. 2020
NOVINKY Z KOLEKCE ZIPPY

Školní řadu ZIPPY pro ty nejmenší školáky a školačky už jistě dobře znáte. Naše nejnovější motivy Duha a Sport jste ale možná ještě nezaznamenali. A proč o nich vlastně píšeme samostatný článek?

Číst vícedoprava 01. 09. 2020
BAAGL PRO VAŠE ZÁDA

Zajímá vás, co skrývá pod názvem ERGO ADJUSTABLE SYSTÉM? Rádi vám to vysvětlíme na následujících řádcích.

Číst vícedoprava 28. 08. 2020
UŽ POŠESTÉ POMÁHÁME S TERIBEAREM

Akce Teribear hýbe Prahou nám v BAAGLU přirostla k srdci již od úplného počátku. Pomáhat znevýhodněným dětem pohybem je skvělá příležitost k dobrým skutkům a samotná akce je nabitá radostí a pozitivní energií.

Číst vícedoprava 25. 08. 2020
JAK SPRÁVNĚ „SEŘÍDIT“ AKTOVKU?

Kromě kvality je dobré dbát také na správné nastavení aktovky či batohu. Pokud totiž školní taška dítěti dobře sedí, umožňuje mu správné držení těla, které je velmi důležité pro vyvíjející se pohybový aparát.

Číst vícedoprava 13. 07. 2020
SVAČINOVÉ BOXY BAAGL A JEJICH VÝHODY

Není pochyb o tom, že svačina je důležitou součástí každého dne, a toho školního obzvlášť. Zajistí dětem přísun potřebné energie v ten správný čas, takže se pak mohou lépe soustředit na výuku a necítí se unavené ani po ní, kdy přichází čas na hraní s kamarády a další volnočasové aktivity. Nepostradatelným doplňkem školní výbavy je proto svačinový box – praktický, zdravý, a navíc ekologický způsob, jak žáčkům zabalit něco na zub!

 

Číst vícedoprava 25. 06. 2020