0
NÁKUPY ONA DNES A BAAGL

Magazín Ona Dnes v období od 14. do 20. října 2019 čtenářkám již podvacáté nabídne možnost výhodných nákupů a tentokrát se zapojí i náš eshop.

Číst vícedoprava 01. 10. 2019
ŠKOLNÍ BATOHY BAAGL

Hledáte pro své školáky kvalitní a originální batohy? Pak určitě sáhněte po některém z nepřehlédnutelných kousků původní české značky BAAGL! Ta se letos rozhodla vnést na náš trh svěží vítr a přichází s novou, dosud nejrozsáhlejší kolekcí, jež si neklade za cíl nic menšího než podpořit školáky v odvaze být sami sebou, nebát se udělat chybu – zkrátka vyrůstat s odvahou! Spokojení budete vy rodiče, ale i vaše děti. Vyberou si všechny holky i kluci, kteří chtějí být nepřehlédnutelní a cool v každé situaci.

Číst vícedoprava 30. 08. 2019
OTÁZKY A ODPOVĚDI

V tomto článku Vám přínáší odpovědi na otázky, které nám nejčastěji zasíláte.

Číst vícedoprava 21. 08. 2019
MOJE BAAGL LÁHEV

BAAGL láhev je důležitou součástí kolekce školního sortimentu vytvořeného pro všechny moderní školáky.

Číst vícedoprava 08. 08. 2019
BAAGL DNY

Máte doma budoucího školáka a čeká vás výběr první aktovky? Nebo sháníte školní batoh a další školní potřeby? Nezoufejte, přineseme vám nejen spoustu inspirace, ale i mnoho výhodných nabídek. Každý měsíc pro vás připravíme zajímavou slevu na produkty z naší nové kolekce. Nečekejte dlouho, nabídka platí vždy v ten den pouze do půlnoci.

Číst vícedoprava 01. 08. 2019
ABC FESTIVAL – ZÁBAVA PRO VŠECHNY DĚTI A JEJICH RODIČE

Už tento víkend odstartuje druhý ročník akce pro celou rodinu: FESTIVAL ABC. Je to dvoudenní zábava v prostorách Národního zemědělského muzea v Praze na Letné a je určená pro všechny zvídavé děti a jejich rodiče. Tuto jedinečnou akci pořádá časopis ABC a čeká na vás spoustu hraní, různé sportovní aktivity ve vnitřních i venkovních prostorách muzea, vědecké experimenty, vědomostní úkoly a mnoho dalšího. Bude to zábava na celý den…stanete se na chvíli archeologem, herním vývojářem, kouzelníkem, naučíte se střílet z luku nebo procestujete svět trabantem. Pro všechny děti je připravena soutěžní trasa a 3x denně tombola o spousty zajímavých cen. Na pódiu časopisu ABC bude během celého festivalu probíhat pásmo zajímavých přednášek. Nezapomíná se ani na nejmenší, pro které je připravený speciální koutek se Sluníčkem a Mateřídouškou.

Číst vícedoprava 11. 04. 2019

Newsletter

Novinky a akční nabídky jen do vaší schránky!