0
PLYŠÁK, KTERÉHO SI MŮŽETE VZÍT VŠUDE S SEBOU!

Každý má rád plyšáky! Teď můžete mít díky BAAGLU jednoho u sebe po celý den. A je jedno zda chcete potěšit vaše nejmenší nebo vám jen dělá radost na chvíli se do dětství vrátit.

Číst vícedoprava 20. 01. 2020
BAAGL ASTRONAUTICS – KOLEKCE PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SE NEDRŽÍ PŘI ZE

Který kluk nesnil o tom, že bude slavným astronautem? S naší zbrusu novou kolekcí vyvinutou ve spolupráci se samotnou NASA si můžete proměnit sny ve skutečnost.

Číst vícedoprava 13. 12. 2019
BAAGL ROZDÁVÁ DÁRKY! JEŽÍŠEK BUDE LETOS BALIT STYLOVĚ!

Rok se s rokem sešel a Vánoce jsou zase tady!

Číst vícedoprava 09. 12. 2019
BAAGL POPRVÉ NA VELETRHU V NORIMBERKU

Původní česká značka BAAGL, výrobce certifikovaných aktovek, batohů a široké škály školních doplňků, se letos poprvé představila světové odborné veřejnosti na veletrhu Insights-X v Norimberku.

Číst vícedoprava 29. 10. 2019
NÁKUPY ONA DNES A BAAGL

Magazín Ona Dnes v období od 14. do 20. října 2019 čtenářkám již podvacáté nabídne možnost výhodných nákupů a tentokrát se zapojí i náš eshop.

Číst vícedoprava 01. 10. 2019
ŠKOLNÍ BATOHY BAAGL

Hledáte pro své školáky kvalitní a originální batohy? Pak určitě sáhněte po některém z nepřehlédnutelných kousků původní české značky BAAGL! Ta se letos rozhodla vnést na náš trh svěží vítr a přichází s novou, dosud nejrozsáhlejší kolekcí, jež si neklade za cíl nic menšího než podpořit školáky v odvaze být sami sebou, nebát se udělat chybu – zkrátka vyrůstat s odvahou! Spokojení budete vy rodiče, ale i vaše děti. Vyberou si všechny holky i kluci, kteří chtějí být nepřehlédnutelní a cool v každé situaci.

Číst vícedoprava 30. 08. 2019

Newsletter

Novinky a akční nabídky jen do vaší schránky!