www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
MĚNÍME PLASTOVÉ LAHVE NA KVALITNÍ BATOHY
15. 10. 2020

Myslet ekologicky a chovat se zodpovědně k životnímu prostředí je dnes přímo nutnost. To si dobře uvědomují miliony zákazníků po celém světě, kteří se začínají shánět po udržitelných alternativách nejrůznějších výrobků. Právě tomuto trendu vychází BAAGL vstříc kolekcí úžasných městských batohů RPET – vyberte si mezi nimi svého favorita!

Hledání udržitelné spotřeby dosahuje kritického okamžiku. Mnozí světoví výrobci a ikonické značky proto uvádějí na trh ekologičtější varianty svých produktů. Ne vždy jsou dobře dostupné, především cenově, ne vždy jsou stoprocentně dotažené, funkční či dobře vypadající. To ovšem není případ našich designových batohů vyrobených z recyklovaných PET lahví, které by jinak skončily jako odpad!

Být eko u nás rozhodně neznamená rezignovat na svůj styl. Městské batohy RPET od BAAGLu jsou kvalitní, do detailu vychytané, stylové, v nabídce hned v několika moderních barvách – a k tomu všemu k mání za bezkonkurenční cenu! Lze je vzít do školy, do města, ale i na cesty. Ideální jsou třeba jako příruční zavazadlo do letadla (k tomuto účelu slouží například zádový pruh k fixaci batohu na madla kufru).

Naše kolekce se pyšní celou řadou vylepšení, která zvyšují komfort při nošení a pamatují také na vaši bezpečnost a zdravá záda. Pojďme si je stručně představit:

• ultra lehká konstrukce
• ergonomicky tvarovaná záda
• plně nastavitelné ramenní i hrudní popruhy (díky nim lze batoh optimálně nastavit a individuálně přizpůsobit každé postavě)
• řada reflexních ochranných prvků
• praktický pevný, voděodolný materiál
• unikátní vyklápěcí systém (tento typ otevírání zajišťuje pohodlný a rychlý přístup k věcem uvnitř)
• chytré členění vnitřku (soustava poutek, chlopní, kapes a kapsiček umožňující přehledné uspořádání všeho potřebného)

Univerzální černý, moderní khaki, vínový, nebo hořčicový se vzorem? Pořiďte si maximálně praktický batoh v minimalistickém designu, udávejte trendy a inspirujte s námi své okolí k zodpovědnému přístupu a udržitelnému životnímu stylu!