www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
MOJE BAAGL LÁHEV
08. 08. 2019

BAAGL láhev je důležitou součástí kolekce školního sortimentu vytvořeného pro všechny moderní školáky.

Jejím hlavním úkolem je napomáhat rodičům dodržovat pitný režim jejich dětí. Ten nemáme možnost během pobytu dětí ve škole ohlídat, proto je důležité naučit vaše nejmenší používat láhev v každodenním školním životě. Napomůže tomu i atraktivní design láhve, který je zaujme oblíbeným motivem a veselými barvami.

Proč zvolit právě BAAGL láhev?

ZDRAVĚ A BEZPEČNĚ NA PRVNÍM MÍSTĚ
Vaše BAAGL láhev je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který neobsahuje ftaláty, olovo ani bisfenol A (BPA), vše v souladu s platnými normami EU. Oceníte také její hmotnost. Plastová láhev je lehčí než skleněná a při pádu na zem nehrozí její rozbití, a tím poranění dítěte.

BAAGL LÁHEV MÁ MNOHO NEZBYTNÝCH VYCHYTÁVEK
ŠROUBOVACÍ VÍČKO
zaručuje jednoduché otevírání láhve, nalití nápoje a její následné uzavření. Je důležité, aby si i dítě bylo schopno samostatně nápoj doplnit, třeba v průběhu školního vyučování.

UZAMYKATELNÝ UZÁVĚR zajistí uzavření láhve. Pokud jej zatlačíte do uzamknuté polohy, nemůže se otevřít a obsah vytéct do batohu. I tak ale doporučujeme nosit BAAGL láhev ve svislé poloze v boční kapse aktovky nebo batohu.

SNADNÁ ÚDRŽBA
Tvar a široké hrdlo BAAGL láhve umožňují jednoduchou údržbu. Při běžném používání stačí umývat láhev horkou vodou, v případě potřeby a dlouhodobého používání lze otevřenou láhev umýt i v myčce nádobí.

ŠIROKÝ VÝBĚR Z RŮZNÝCH MOTIVŮ
BAAGL láhev si můžete vybrat z motivů vytvořených jak pro holky, tak i pro kluky. Neustále sledujeme aktuální trendy a přicházíme s motivy, které jsou cool a děti si je oblíbí. BAAGL láhev se tak stane součástí životního stylu každého školáka.