www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
OTEVÍRÁME NÁŠ PRVNÍ BAAGL OBCHOD!
16. 08. 2021

Je tu Den D a my slavnostně otevíráme náš první značkový obchod BAAGL. Nově ho najdete na adrese: U Pekařky 484 – Budova B, Praha 8, Horní Libeň. Jste zvědaví, co na vás v něm vlastně čeká? Pojďme si ho trošku představit.

Nový značkový obchod se nachází v moderinzovaných prostorách areálu U Pekařky a nabídne vám služby na špickové úrovni. Zastavit se za námi určitě můžete pokud potřebujete poradit s výběrem správné aktovky či batohu pro vaše školáky nebo školačky. V prodejně si můžete vše pohodlně vyzkoušet a k ruce vám v ní bude profesionální personál, který vám rád pomůže s každým přáním či dotazem. Vybírat u nás můžete jak z nejnovější, tak i z minulých kolekcí, takže nabídka je dostatečně široká, aby uspokojila i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Možná vás také zajímají aktuální trendy a chcete se dozvědět, čím jsou naše batohy unikátní? Nebo se chcete ujistit, jak se o batoh či aktovku správně starat? Žádný problém. Budeme tu pro vás od pondělí do pátku mezi 12 a 19 hodinou a v sobotu mezi 9 až 13 hodinou.

Moc se těšíme na vaši první návštěvu.

Váš BAAGL tým