www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
S BAAGLEM SE V DAVU NEZTRATÍŠ!
10. 06. 2020

Značka BAAGL tradičně sází na kvalitu, ale rozhodně se nebojí experimentovat! Chce být rozpoznatelná, neotřelá a snaží se pamatovat i na životní prostředí. Přišla proto s novou originální kolekcí city batohů vyrobených z recyklovaných PET lahví, které by jinak skončily jako odpad. Super stylové a zároveň ekologické – přesně takové jsou naše městské batohy RPET! Splňují všechno, co jen může člověk od takového zavazadla očekávat… Alespoň pokud chce být in.

Určitě všichni se dnes shodnou na tom, že k modernímu životu patří také ohleduplnost k přírodě. Být eko přitom rozhodně neznamená rezignovat na svůj styl! Podtrhnout ho můžete krásným batohem v jednoduchém designu, který nabízíme hned ve čtyřech unisexových barvách: univerzální černé, moderní khaki, vínové nebo hořčicové se vzorem. Batohy jsou ultra lehké, odolné a všestranně využitelné – lze je vzít do školy, do města, ale i na cesty. Ideální jsou třeba jako příruční zavazadlo do letadla. Jednou z vychytávek sloužících mimo jiné k tomuto účelu je zádový pruh, který slouží k fixaci batohu na madla kufru.

Nová kolekce městských batohů RPET se navíc pyšní celou řadou dalších vychytávek, které zvyšují komfort při nošení, pamatují na vaši bezpečnost a pečují o zdraví zad. Patří k nim:

•    lehká konstrukce
•    ergonomicky tvarovaná záda
•    plně nastavitelné ramenní i hrudní popruhy (díky nim lze batoh optimálně nastavit a individuálně přizpůsobit každé postavě)
•    řada reflexních ochranných prvků
•    praktický pevný, voděodolný materiál
•    unikátní vyklápěcí systém (jde o zcela nový typ otevírání, který zajišťuje pohodlný a rychlý přístup k věcem uvnitř)
•    chytré členění vnitřku (soustava poutek, chlopní, kapes a kapsiček umožňuje přehledné uspořádání všeho potřebného)

Minimalistický design a maximální praktičnost – asi tak by se dala charakterizovat tahle výjimečná řada batohů značky BAAGL. Vyberte si ten svůj!

Udávejte trendy a inspirujte své okolí k zodpovědnému přístupu a udržitelnému životnímu stylu – jako praví králové či královny městské džungle!