www.baagl.sk
Tovar priamo od výrobcu
Doprava zdarma nad 20 €
Vrátenie do 30 dní
KVALITA ZA ROZUMNOU CENU? AKTOVKA ZIPPY JE TREFOU DO ČERNÉHO!
18. 05. 2021

Sháníte pro své dítě kvalitní, cenově dostupnou aktovku, ale jste trochu ztraceni v široké nabídce produktů? Pak dejte na názor odborníků. Naše aktovka z kolekce ZIPPY se stala vítězem srovnávacího testu nezávislého portálu Arecenze.cz v kategorii cena/výkon. Jaké benefity nabízí? Čtěte!

Nástup do školy je pro každé dítě velkou událostí, a pokud máte doma budoucího školáčka, je pro vás možná výběr aktovky a dalších školních pomůcek právě teď tématem číslo jedna. Každý rodič chce pro své dítě pochopitelně to nejlepší, a tak správná aktovka musí splňovat řadu kritérií. Kromě barvy a motivu, které by se měly líbit dětem, je důležitá také hmotnost, ergonomie, nastavitelnost popruhů a další parametry umožňující zdravý růst. V neposlední řadě pak hraje roli i rozumná cena. Skvělou zprávou je, že naše kolekce aktovek ZIPPY splňuje všechna výše zmíněná kritéria!

Mezi nejdůležitější přednosti aktovky ZIPPY zařadily redaktorky portálu Arecenze.cz především dokonalé ergonomické vlastnosti: „Při výběru školní tašky je potřeba klást důraz hlavně na její ergonomii. V tomto směru nemusíte mít u aktovky ZIPPY obavy. Má ergonomicky tvarovaná záda, zpevněné dno a popruhy nastavitelné shora a zespodu, tedy všechny předpoklady pro to, aby na záda vašeho dítěte padla jako ulitá.“ Oceněny byly dále důmyslné bezpečnostní prvky: „(…) nechybí reflexní prvky zepředu, z boku i na popruzích.“

Kvalitu aktovky rovněž prokázal test provedený Institutem pro testování a certifikaci Zlín. Kladné hodnocení jí připadlo i díky voděodolnému materiálu, který se hodí zejména v nepříznivém počasí. Nízká hmotnost a menší rozměr aktovky pak byly vyzdvihnuty spolu s dalšími benefity, díky kterým je vhodná i pro drobnější prvňáčky. „Taška je vhodná pro první a druhou třídu, tomu odpovídají i její rozměry.“

Podle portálu Arecenze.cz nemá aktovka ZIPPY žádný zásadní nedostatek. Také z hlediska uspořádání splňuje vše potřebné, a díky speciálnímu otevírání je navíc její obsah dítěti lépe přístupný z lavice. „Aktovka BAAGL ZIPPY v sobě pojí skvělý design a přesvědčivé vlastnosti za poměrně přívětivou cenu. Mezi zajímavé prvky tohoto modelu patří především originální otevírání, vnitřní organizér nebo relativně nízká hmotnost,“ uvádí portál.

Celou recenzi a podrobnější informace najdete na  https://www.arecenze.cz/skolni-batohy/baagl-zippy/. Neváhejte a objevujte všechny kvality aktovky ZIPPY v praxi!