0
BAAGL ASTRONAUTICS – KOLEKCE PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SE NEDRŽÍ PŘI ZE

Který kluk nesnil o tom, že bude slavným astronautem? S naší zbrusu novou kolekcí vyvinutou ve spolupráci se samotnou NASA si můžete proměnit sny ve skutečnost.

Čítať viacdoprava 13. 12. 2019
BAAGL ROZDÁVÁ DÁRKY! JEŽÍŠEK BUDE LETOS BALIT STYLOVĚ!

Rok se s rokem sešel a Vánoce jsou zase tady!

Čítať viacdoprava 09. 12. 2019
BAAGL POPRVÉ NA VELETRHU V NORIMBERKU

Původní česká značka BAAGL, výrobce certifikovaných aktovek, batohů a široké škály školních doplňků, se letos poprvé představila světové odborné veřejnosti na veletrhu Insights-X v Norimberku.

Čítať viacdoprava 29. 10. 2019
NÁKUPY ONA DNES A BAAGL

Magazín Ona Dnes v období od 14. do 20. října 2019 čtenářkám již podvacáté nabídne možnost výhodných nákupů a tentokrát se zapojí i náš eshop.

Čítať viacdoprava 01. 10. 2019
ŠKOLNÍ BATOHY BAAGL

Hledáte pro své školáky kvalitní a originální batohy? Pak určitě sáhněte po některém z nepřehlédnutelných kousků původní české značky BAAGL! Ta se letos rozhodla vnést na náš trh svěží vítr a přichází s novou, dosud nejrozsáhlejší kolekcí, jež si neklade za cíl nic menšího než podpořit školáky v odvaze být sami sebou, nebát se udělat chybu – zkrátka vyrůstat s odvahou! Spokojení budete vy rodiče, ale i vaše děti. Vyberou si všechny holky i kluci, kteří chtějí být nepřehlédnutelní a cool v každé situaci.

Čítať viacdoprava 30. 08. 2019
OTÁZKY A ODPOVĚDI

V tomto článku Vám přínáší odpovědi na otázky, které nám nejčastěji zasíláte.

Čítať viacdoprava 21. 08. 2019

Newsletter

Novinky a akciové ponuky len do vašej schránky!