www.baagl.sk
Tovar priamo od výrobcu
Doprava zadarmo nad 40 €
Vrátenie do 30 dní
ZÁPISY JSOU TADY

Zápisy do prvních tříd jsou v plném proudu. Pojďte si s námi zasoutěžit. Správně načasovaný start je stěžejním faktorem budoucího vztahu dítěte k učení, potažmo školních úspěchů či neúspěchů. A abychom vám tuto novou výzvu zpříjemnili, tak si zasoutěžíme o aktovky z kolekce NASA.

Čítať viacdoprava 30. 03. 2022
BAAGL KOLEKCE 2022 - SVĚŽÍ, NEOKOUKANÁ A VELMI STYLOVÁ

Rok se s rokem sešel a je načase představit naši novou a posledními trendy nabitou kolekci BAAGL 2022. I tentokrát jsme se s radostí vrátili k úspěšným kolekcím SKATE, ERGO, SHELLY či CORE. Novinky hlásí také nejroztomilejší řada ZIPPY. A kromě toho pro vás máme i několik překvapení ukrytých v následujících řádcích.

Čítať viacdoprava 07. 02. 2022
BAAGL POMÁHÁ – TERIBEAR KOLEKCE 2021

S myšlenkou vytvořit unikátní kolekci, která nezaujme pouze kvalitním zpracováním a trendy designem, ale i silným příběhem, jsme koketovali již delší dobu. A protože dlouhá léta patříme mezi hrdé partnery Nadace Terezy Maxové, nemuseli jsme ideální námět hledat příliš dlouho. Cesta to byla trnitá, ale výsledek je o to lepší. Jak to celé dopadlo si můžete přečíst na následujících řádcích.

Čítať viacdoprava 17. 12. 2021
SWAPUJ! BAAGL PARTNEREM AKCE NA PODPORU UDRŽITELNOSTI

Před nedávnem proběhla v unikátním prostoru VNITROBLOCK v pražských Holešovicích originální akce Swapuj na podporu udržitelné módy a my jsme byli u toho! Součástí akce byl křest spotu proti šikaně z dílny známého hudebníka Jiřího Buriana alias DJ Kapitána Dema. Nechyběly ani zábavné workshopy pro rodiče s dětmi.

Čítať viacdoprava 29. 09. 2021
ZPÁTKY DO ŠKOLKY VE VELKÉM STYLU

Prázdniny končí a děti čeká návrat do školních lavic. Jak plynule zvládnout přechod na školní režim a na co se připravit? Přinášíme několik tipů, jak děti účinně namotivovat, aby vykročily do školy s odvahou, a také informace ohledně aktuálně platných vládních opatření.

Čítať viacdoprava 23. 08. 2021
OTEVÍRÁME NÁŠ PRVNÍ BAAGL OBCHOD!

Je tu Den D a my slavnostně otevíráme náš první značkový obchod BAAGL. Nově ho najdete na adrese: U Pekařky 484 – Budova B, Praha 8, Horní Libeň. Jste zvědaví, co na vás v něm vlastně čeká? Pojďme si ho trošku představit.

Čítať viacdoprava 16. 08. 2021