www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
ŠKOLNÍ BATOHY BAAGL
30. 08. 2019

Hledáte pro své školáky kvalitní a originální batohy? Pak určitě sáhněte po některém z nepřehlédnutelných kousků původní české značky BAAGL! Ta se letos rozhodla vnést na náš trh svěží vítr a přichází s novou, dosud nejrozsáhlejší kolekcí, jež si neklade za cíl nic menšího než podpořit školáky v odvaze být sami sebou, nebát se udělat chybu – zkrátka vyrůstat s odvahou! Spokojení budete vy rodiče, ale i vaše děti. Vyberou si všechny holky i kluci, kteří chtějí být nepřehlédnutelní a cool v každé situaci.

Základními produkty značky BAAGL jsou kromě aktovek také školní batohy. Najdete u nich velké množství detailů, které zvyšují komfort při jejich nošení.

K přednostem batohů patří zejména:
ERGONOMIE – vyztužená, ergonomicky tvarovaná záda – díky tomu aktovka dobře sedí a nemá negativní vliv na správné držení těla.

NÍZKÁ HMOTNOST – lehká konstrukce s podpůrnými body v kritických oblastech – hmotnost prázdného batohu je pouhý 1 kg (při nosnosti až 7 kg); hmotnost má totiž významný vliv na správný růst a formování těla dítěte.

REFLEXNÍ PRVKY – dostatek reflexních ochranných prvků – zajistí bezpečnost a dobrou viditelnost dítěte za špatného počasí, v šeru nebo ve tmě.

NASTAVITELNÉ POPRUHY – dostatečně široké, snadno nastavitelné popruhy – dobře polstrované a prodyšné ramenní popruhy podporují správné nošení a optimální rozložení nákladu na celou plochu zad; celkovou stabilitu aktovky zajišťují ještě hrudní a postranní kompresní popruhy.

CHYTRÁ ORGANIZACE – školní batohy jsou navržené tak, aby měl školák vše potřebné vždy po ruce; mají tři samostatně uzavíratelné komory s vnitřním organizérem a kapsou na 15palcový notebook či tablet, přičemž je myšleno na to, aby byl těžší obsah umístěn co nejblíže zádům – váha je tak přenášena na tělo a záda si uleví.

DALŠÍ VYCHYTÁVKY – jako pevné ucho na přenášení, vyztužená tajná kapsa na různé drobnosti umístěná vespod batohu, flexibilní kapsa na láhev a v neposlední řadě dárek pro radost ke každému školnímu batohu!

VELKÝ VÝBĚR DOPLŇKŮ – v kolekci kromě certifikovaných batohů najdete také sáčky na sport nebo penály, které můžete sladit do jednoho motivu. Oblíbené sáčky BAAGL prošly inovací. Jsou z pevného a omyvatelného materiálu, ve verzi s prodyšnou síťkou nebo kapsičkou na zip. Uzavírají se pomocí pevných tkanic, jež zároveň umožňují nošení na zádech.