www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
SVAČINOVÉ BOXY BAAGL A JEJICH VÝHODY
25. 06. 2020

Není pochyb o tom, že svačina je důležitou součástí každého dne, a toho školního obzvlášť. Zajistí dětem přísun potřebné energie v ten správný čas, takže se pak mohou lépe soustředit na výuku a necítí se unavené ani po ní, kdy přichází čas na hraní s kamarády a další volnočasové aktivity. Nepostradatelným doplňkem školní výbavy je proto svačinový box – praktický, zdravý, a navíc ekologický způsob, jak žáčkům zabalit něco na zub!

 

Maximálně praktické, maximálně stylové

Vyberte si z široké nabídky svačinových boxů BAAGL! Ty jsou vyrobeny z kvalitního, odolného a zdravotně nezávadného materiálu, který lze snadno udržovat. Každý box obsahuje praktickou posuvnou přepážku, která umožňuje udržovat různé druhy potravin odděleně. Svačinové boxy mají samozřejmě široké využití. Hodí se nejen do školy, ale také na kroužky, výlety a podobně. Z široké palety barev a trendy motivů si vyberou kluci i holky různého věku či zaměření. Řadu motivů lze dále sladit s aktovkou, batohem a dalšími školními potřebami. Díky chytré velikosti se krabička vejde do každé aktovky, batůžku nebo třeba pytle na sport a je dobrým pomocníkem při udržování pořádku v zavazadle.Pro zdravý a udržitelný životní styl

Chcete-li svým ratolestem zajistit přísun zdravé, vyvážené stravy, pak není lepší cesta než připravit jim jídlo doma a naservírovat je do svačinového boxu. Protože základy zdravého životního stylu se budují v rodině, měli by zejména rodiče pamatovat na to, že jde o vhodnější přístup než dát dítěti peníze na nákup svačiny. Pokud navíc školákovi předáte část zodpovědnosti a zapojíte jej do příprav, v budoucnu se mu to tisíckrát zúročí – nejenže se dozví hodně o zdravé stravě a její přípravě, ale také se naučí pečovat o vlastní zdraví! Vy potom vedle toho, že máte přehled, co vaše dítko jí, šetříte svou peněženku, a díky opakovanému využití svačinového boxu se navíc vyhnete produkování zbytečného odpadu. A to se obzvlášť dnes počítá!Tipy na zdravou svačinku

Při přípravě vydatné a výživově pestré svačiny bude asi nutný kompromis. Snažte se dítěti připravit takové jídlo, které ho nejen zasytí, ale rovněž potěší. Nebojte se mu v určité míře dopřát, co mu chutná, na druhou stranu jej však učte jíst pestře a předkládejte mu to, co je pro něj zdravé. Zde je několik tipů na ty nejzdravější svačinky:

  • domácí müsli s ořechy, semínky, nedoslazovaným sušeným ovocem, případně s kvalitní čokoládou aj. (např. ve formě kuliček)
  • čerstvá zelenina a kvalitní pečivo nakrájené na proužky s domácí pomazánkou či dipem k namáčení
  • čerstvé ovoce s bílým jogurtem, tvarohem či smetanou k namáčení, případně s křupavou posypkou (nasucho opražené vločky, oříšky…)
  • domácí muffiny ze špaldové mouky, slazené medem (případně domácí pečivo z jiné než bílé pšeničné mouky a bílého cukru)


V dnešní době snadno najdete řadu dalších skvělých receptů na internetu. Především ale nezapomeňte pořídit svému dítku některý z úžasných svačinových boxů BAAGL, po kterém vždy rádo sáhne!