www.baagl.sk
Zboží přímo od výrobce
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Vrácení do 30 dnů
UŽ POŠESTÉ POMÁHÁME S TERIBEAREM
25. 08. 2020

Akce Teribear hýbe Prahou nám v BAAGLU přirostla k srdci již od úplného počátku. Pomáhat znevýhodněným dětem pohybem je skvělá příležitost k dobrým skutkům a samotná akce je nabitá radostí a pozitivní energií.

O tuto možnost nepřijdeme ani letos, kdy nadace Terezy Maxové reaguje na současnou situaci a přechází na virtuální verzi. Pomoci tak může úplně každý bez jakýchkoliv omezení. My v BAAGLU letos (jako každý rok) slibujeme hojnou účast a mnoho nachozených a naběhaných kilometrů pro dobrou věc. Přidáte se? Více informací najdete v článku níže nebo na www.teribear.cz

Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem je virtuální obdobou tradiční sportovně – charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou. Je určena všem, kdo chtějí pohybem pomoci znevýhodněným dětem. Nový formát vznikl v reakci na letošní mimořádnou situaci poznamenanou pandemií COVID-19. Abychom happening mohli realizovat i v tomto roce, rozhodli jsme se dát jeho myšlence novou podobu a uchovat tak možnost pomáhat společně pohybem.

V roce 2020 TERIBEAR opustí jedno konkrétní místo a stane se virtuální a skutečně bezlimitní akcí. Díky nové technologické podobě happeningu Hýbejte se s TERIBEAREM si můžeme užít pohyb a pomáhat odkudkoliv – stačí si stáhnout partnerskou běžeckou aplikaci Strava a registrovat se do naší databáze. Všechny vámi zdolané kilometry se přenesou do výsledkové listiny podobně, jak to znáte z předchozích ročníků. Za každý zaznamenaný kilometr věnují partneři akce 10 Kč na vámi zvolený příběh pomoci. Jeden za všechny, všichni za TERIBEARA!

Poznačte si tedy v kalendáři virtuálního TERIBEARa, který startujeme 10. 9. 2020. Více informací již brzy na webu www.teribear.cz